Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Jõudlus ja tõhusus

Uusimate Ford EcoBoost bensiini- või EcoBlue diiselmootorite jõul ühendab Ford Transit Connect võimsuse, vastupidavuse ja efektiivsuse. 6-käiguline manuaal- või 8-käiguline automaatkäigukast pakuvad arvestatavat sõidukogemust.

1,5-liitrine EcoBlue diiselmootor

100 hj ja 120 hj TDCi diiselmootorid avaldavad muljet oma rafineeritud võimsuse ja suurepärase efektiivsusega. Nii linnaliikluses kui maanteel on nende sujuv pöördemoment hindamatu.

1,0-liitrine Ford EcoBoost bensiinimootor

Turbolaaduri ja bensiini otsesissepritsega Ford EcoBoost bensiinimootorid pakuvad sama jõudlust kui suuremad mootorid, kuid palju madalama kütusekulu ja heitmekogusega.

Tipptasemel 8-käiguline automaatkäigukast

Transit Connecti uuel automaatkäigukastil on täiustatud kiirendus ja ülimalt sujuv käiguvahetus, mis optimeerib kütusesäästlikkust ja suurendab kaubiku jõudlust.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja (v.a esituled, kliimaseade, raadio ja SYNC). Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Kütusesäästlik 6-käiguline manuaalkäigukast

Transit Connectil on 6-käiguline sujuv ja kiire manuaalkäigukast, mis muudab sõidud ökonoomseks ja tõhusaks.

Kiirenduse juhtimine aitab säästlikumalt sõita

Kiirenduse juhtimise tehnoloogia (Acceleration Control) reguleerib kiirenduse määra vastavalt sellele, kas sõiduk on koormamata või osaliselt koormatud. Sõltuvalt sõidustiilist võib kütusekulu väheneda kuni 15% ning väheneb ka mootori, pidurite ja rehvide ning muude komponentide kulumine.

AdBlue® vähendab saastet

Valikulises katalüütilises redutseerimissüsteemis kasutatakse karbamiidi ja vee baasil vedelikku AdBlue®, et muuta heitmed lämmastikuks ja veeks. Tahkete osakeste filter vähendab enam kui 99% sõiduki heitgaasist eralduvatest tahketest osakestest. Et see toimiks, peab sinu Ford EcoBlue AdBlue® paak olema täidetud AdBlue® vedelikuga. Kui vedeliku tase muutub liiga madalaks, süttib selle kohta hoiatustuli.

Veelgi tõhusam

Uuenduslik Ford EcoMode süsteem hindab pidevalt sinu sõidustiili mõju kütusekulule. Süsteem analüüsib kiirust, käiguvahetust, pidurdamist ning tehtud lühikeste ja pikkade sõitude arvu.

Varustustasemed

Ford Transit Connect
TREND VAN

Hind alates
23 700 €

Ford Transit Connect
KOMBI TREND

Hind alates
28 000 €