Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Jõudlus ja tõhusus

Transit Courier ühendab sõidudünaamika muljetavaldavalt madala heitmekoguse ja kütusekuluga. Tipptasemel 1,5-liitrine Duratorq diiselmootor on ühendatud 6-käigulise manuaalkäigukastiga, et tagada sujuv ja tundlik jõudlus kõikjal.

Kütusesäästlik manuaalkäigukast

Transit Courieril on 6-käiguline sujuv ja kiire manuaalkäigukast, mis muudab sõitmise ökonoomseks ja tõhusaks.

Parem aerodünaamika

Aeglasel sõitmisel hoiab Active Grille Shutter süsteem mootori jahutamiseks iluvõre ventilatsiooniava lahti. Kiiruse suurenemisel sulgub see automaatselt, parandades seeläbi aerodünaamikat ja aidates säästa kütust.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja, varustades samal ajal energiaga esitulesid, kliimaseadet, raadiot ja Ford SYNC süsteemi. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see aitab kütusekulu vähendada.

Väike pöörderaadius

Erinevalt suurematest kaubikutest on Transit Courieril vaid 10,5 meetri suurune pöörderaadius, mis muudab tagasipöörded ja tiheda liiklusega tänavatel parkimise kiireks ja lihtsaks.

Varustustasemed

Ford Transit Courier
Trend

Hind alates
20 900 €

Ford Transit Courier
Limited

Hind alates
22 700 €

Ford Transit Courier
Sport

Hind alates
22 700 €