Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Turvalisus ja ohutus

Transit Courieri nutikad tehnoloogiad kaitsevad nii sind, sinu sõidukit kui teisi liiklejaid. Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) ja veojõukontroll (Traction Control) aitavad rasketes sõidutingimustes stabiilsust parandada. Kui rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) tuvastab, et rehvid hakkavad rõhku kaotama, saab juht selle kohta teavituse.

Stabiilne ka rasketes sõidutingimustes

Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) koos blokeerumisvastaste pidurite ja veojõu kontrollsüsteemiga (Traction Control System) jälgib pidevalt sinu sõidukit. See tajub, kui sõiduk kaotab haarduvuse, ja rakendab eraldi igale rattale auto stabiliseerimiseks veelgi rohkem pidurdusimpulssi.

Maksimaalne haare minimaalse pingutusega

Täiustatud veojõukontrollisüsteem (Traction Control System) välistab rataste liigse pöörlemise ning annab parima võimaliku haarde, jõudluse ja stabiilsuse just siis, kui seda kõige rohkem vaja. Süsteem jälgib ja reguleerib pidevalt sõiduki üksikute rataste võimsust, tagades maksimaalse kontakti ja haardumise kiirendamisel.

Rehvirõhu vähenemise hoiatus

Kui mõnest rehvist hakkab rõhk kaduma, hoiatab rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) juhti armatuurlaual oleva ikooni süttimisega.

Täiustatud pidurdussüsteemid

Blokeerumisvastane pidurisüsteem (ABS) ja elektrooniline pidurdusjõu jaotus tagavad pidurdamise efektiivsuse. Samuti aitab hädapidurdusabi (Emergency Brake Assist) sõidukil hädaolukorras maksimaalse pidurdustõhususe saavutada. Seda juhitakse automaatselt elektroonilise stabiilsuskontrollisüsteemi (Electronic Stability Control System) kaudu, mis vajadusel suurendab pidurdusjõudu automaatselt. Tugeva pidurduse korral vilgutab süsteem piduritulesid, et teisi juhte hoiatada.

Kaitseb ümbermineku eest

Fordi ainulaadne veeremissensor aitab veeremi stabiilsuskontrollisüsteemil (Roll Stability Control) hoida rehve maandatuna kõrge raskuskeskme puhul või läbi järskude kurvide sõites.

Kesklukustus

Transit Courieril on turvaline puldiga kesklukustus. Esiust avades jääb kaubaruum lukustatuks seni, kuni kaugjuhtimispuldi uuesti aktiveerid.

Täiustatud turvapatjade süsteem

Transit Courieris on juhi, kaasreisija ja külgmised turvapadjad ning täiustatud aktiveerimissüsteem.

Kaks kõrgetasemelist alarmi

Transit Courieril on valikuline perimeeteralarm, mis lülitub välja, kui uksed või kapott avatakse jõuga. Valikus on ka Thatchami esimese kategooria häiresüsteem, mis lülitub sõiduki lukustamisel automaatselt sisse ning käivitub, kui sõidukisse üritatakse siseneda, paigalt liigutada või salongis tuvastatakse liikumine.

Varualarm on täiendav sekundaarne häiresüsteem, mis on varustatud Thatchami alarmi võimalusega. Alarmi käivitumisel kostab sireen ja sisseehitatud toiteallikas aktiveerub ka siis, kui keegi ühendab lahti sõiduki aku.

Varustustasemed

Ford Transit Courier
Trend

Hind alates
20 900 €

Ford Transit Courier
Limited

Hind alates
22 700 €

Ford Transit Courier
Sport

Hind alates
22 700 €