Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Explorer pistikhübriid vastab ka suurimate seiklejate nõudmistele. Ruumikas salong mahutab mugavalt kuni seitse inimest ning tagaistmete kokkuklappimisel on pagasiruumi maht 2274 liitrit. Tänu muljetavaldavale 2500 kg veojõule ja hübriidajami võimsale pöördemomendile on Ford Explorer pistikhübriid piisavalt tugev ka haagise vedamiseks.

Ruumikas salong

Ka siis, kui autos on seitse reisijat, on pagasiruumis piisavalt ruumi näiteks kahele golfikomplektile. Tagumised istmed saab üksteisest sõltumatult kokku klappida, mis võimaldab kohandada interjööri vastavalt vajadustele. Lisaks saab pagasiruumi suurendamiseks viimase istmerivi istmeid Fordi Easy FoldFlat süsteemi abil ühe nupuvajutusega hõlpsasti kokku klappida, andes pagasiruumi mahuks rikkalikud 2274 liitrit.

Muljetavaldav veojõud

Muljetavaldava 2500 kg veojõuga Ford Explorer pistikhübriid veab vaevata nii haagissuvilat, purjekat või mis tahes muud haagist. Raske haagise optimeeritud vedamiseks on sõidurežiim Load/Trailer.

Suuremate esemete transportimine

Ford Explorer pistikhübriidiga saab muretult transportida ka suuremaid esemeid. Lisavarustusena on saadaval mitmesugused katuseboksid ja -kandurid ning eemaldatav veokonks.

Alati laetud

Tänu integreeritud USB-portidele, 12-voldistele pistikupesadele ja tagumistes istmeridades olevale 230-voldisele ühendusele on kõigil reisijatel võimalus oma seadmeid sõidu ajal laadida.

Varustustasemed

Ford Explorer
ST-Line

Hind alates
80 300 €

Ford Explorer
Platinum

Hind alates
81 200 €