Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

SYNC 4A

Ford SYNC 4A on pilve ühendatud autosisene side- ja meelelahutussüsteem. Pilveühendus võimaldab täiustatud marsruudi planeerimist ja kõnetuvastust. Nutitelefoni juhtmevaba integreerimine, elektriautode laadimisvõimalused, intuitiivne 15,5-tolline puuteekraan ja veel palju teisi võimalusi lasevad kogeda oma auto kaudu täiesti uut ühenduvuse taset.

Fordpass rakendus

Mach-E saab ühendada nutitelefoni rakendusega FordPass. Telefoni abil saab auto asukoha määrata, sõiduki kauglukustada või -avada, jälgida rehvirõhku ja saada teateid sõiduki seisukorra kohta. Telefoniga saab planeerida reisi, sõidukiga sihtkohti jagada ning vajadusel automaatselt marsruudi määrata. Spetsiaalselt Mach-E jaoks mõeldud funktsioon Intelligent Range näitab laadimistaset, sõiduulatust ja teele jäävaid avalikke laadimiskohti.

Juhi profiil ja isikupärastamine

Nutitelefoni ühendamisel FordPassiga kohandab Mustang Mach-E seaded vastavalt juhi eelnevalt valitud eelistustele: reguleerib istmed ja peeglid, häälestab lemmikraadiojaama, seadistab salongivalgustuse ja armatuurlaua ning võimaldab luua oma unikaalse avatari.

Reisiplaneerija

Reisiplaneerija (Trip Planner) annab teel täieliku kindlustunde. Vastavalt määratud sihtkohale kohandab süsteem marsruudi vastavalt aku laetuse tasemele ja teele jäävatele avalikele laadimisjaamadele. Marsruuti saab ka ette planeerida, määrates lihtsalt oma sihtkoha, leides FordPassi rakendusega laadimispunktid ning seejärel marsruudi otse oma sõiduki SYNC 4A-süsteemi saates.

Kaugjuhtimisfunktsioonid

FordPassi kaugjuhtimisfunktsioonid võimaldavad praktiliselt kõikjalt Mustang Mach-E lukustada ja avada, mootori käivitada või peatada ning laadimisolekut jälgida. Samuti saab määrata endale sobivad sõiduki seaded juba enne autosse istumist.

Nutiseadmete juhtmevaba laadimine

Standardvarustuses olev juhtmevaba laadimisalus võimaldab nutiseadmeid mugavalt ja probleemideta laadida ning lisab salongi stiili, tagades ühtlasi alati laetud ja sõiduvalmis seadmed.

Varustustasemed

Ford Mustang Mach-E
Mach-E

Hind alates
55 900 €

Ford Mustang Mach-E
Premium

Hind alates
62 500 €

Ford Mustang Mach-E
GT

Hind alates
78 700 €