Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Transiti raamauto on midagi enamat kui lihtsalt võimekas sõiduk, vaid tal on ka mugav salong, kus on mitmeid täiendavaid funktsioone ja tehnoloogiaid.

Meelelahutus- ja infosüsteem

Sõidukis on DAB-raadio, CD-mängija, USB-port, esmaklassilised kõlarid, navigatsioonisüsteem ja hääljuhtimisega Ford SYNC.

Juhiiste

Rool ja käetoega juhiiste on täielikult reguleeritavad. Valikvarustuses soojendusega istmed ja elektriliselt reguleeritav juhiiste. Kuigi istmed vastavad tarbesõidukite standarditele, on nad sama mugavad, kui sõiduautos.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Et küljepeeglid kahjustada ei saaks

Et vältida ootamatuid kahjustusi küljepeeglitele ja neisse integreeritud näidikutele, saab küljepeeglid kokku klappida. Peeglisoojendus aitab külmadel hommikutel peeglid kiiremini jääst puhtaks saada.

Vihmaga automaatselt kohanduvad klaasipuhastid

Vihmatundlikud klaasipuhastid hakkavad tööle kohe, kui tuvastavad niiske esiklaasi. Mitmel erineval režiimil töötavad puhastid määravad niiskuse taseme ja aktiveeruvad vastavalt sellele.

Varustustasemed

Ford Transit raamauto
Trend

Hind alates
37 500 €