Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Mustangis saab lõõgastuda ja lasta end täielikult sõiduelamusest haarata – olgu selleks siis rahulik kulgemine linnas või kiire maanteesõit.

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Ford Mustangis on FordPass Connect modem, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas reaalajas liiklusteavitusi ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele.

Käed-vaba SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega. Värvilisel 8-tollisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks. SYNC 3 ühendub ka Apple CarPlay ja Android Autoga ning AppLinki abil pääseb juurde mõnele oma nutitelefoni lemmikrakendusele.

Meeleolule vastav värvitoon

Öistel sõitudel saab valida meeleolule sobivas värvitoonis salongivalgustuse ja isikupärastada näidikute värvi. Valida saab seitsme värvi vahel või luua MyColour funktsiooniga segu oma kolmest lemmikvärvist.

Sinu Mustang. Sinu reeglid

Rakendusega MyMode saab seadistada oma isikliku sõidurežiimi ja eelistatud seaded salvestada. See hõlmab roolitunnetust, gaasipedaali tundlikkust, käiguvahetust (ainult automaatkäigukastiga autodel), elektroonilise stabiilsuskontrolli seadeid ja auto väljalaskeava klapi intensiivsust.

Lisamugavus reguleeritavate soojendusega istmetega

Et autos oleks soe ka talvel istuda, saab lisavarustusena valida soojendusega esiistmed.

Kvaliteetne ja esmaklassiline helisüsteem

Kvaliteetne ja suurepärane helisüsteem on loodud koostöös Bang & Olufseniga. Süsteem on häälestatud vastavalt iga mudeli salongi akustikale. 10 sisseehitatud kõlarit ja 1000-vatine subwoofer loovad rikkaliku ja võimsa heli.

Ühendus Apple CarPlayga

iPhone’i omanikel võimaldab SYNC 3 Apple CarPlay kaudu juurdepääsu oma muusikale, taskuhäälingusaadetele, kaartidele, heliraamatutele ja muule. Ühendades oma iPhone’i USB kaudu SYNC 3-ga, kuvatakse telefoni ekraan süsteemi 8-tollisel värvilisel puuteekraanil. Seejärel saab kõigi soovitud funktsioonide kasutamiseks kasutada Siri hääljuhtimist või tuttavaid puuteekraani liigutusi. Sirit saab kasutada ka käed-vabad kõnede tegemiseks ja tekstisõnumite saatmiseks.

Ühendus Android Autoga

Tipptasemel SYNC 3 abil saab Android-nutitelefonilt teha käed-vabad kõnesid ja saata tekstisõnumeid, kasutades selleks intuitiivseid häälkäsklusi. Ühendades telefoni USB kaudu SYNC 3-ga, kuvatakse telefoni ekraan 8-tollisel puuteekraanil, tagades ligipääsu telefonis olevale muusikale, taskuhäälingusaadetele ja kaartidele.

MyKey aitab autot muretult teistega jagada

MyKey®paljude funktsioonide hulgas on kiirusepiirangu seadistamine, turvavöö meeldetuletus ning helisüsteemi tugevuse määramine. See tehnoloogia annab autoomanikule meelerahu, kui ta laenab oma sõidukit sõbrale või pereliikmele. Omaniku kätte jääb nn administraatori võti, millega saab piiranguid programmeerida.

Auto käivitub vaid nupuvajutusega

Mustang tajub automaatselt, kui võti on lähedal, ka siis, kui see on taskus või kotis. Piisab vaid nupuvajutusest ja auto käivitub.

Lihtne tagurdada

Teetähised, jalgrattad, äärekivid… Tahavaatekaamera kuvab 8-tollisele SYNC 3 ekraanile vaate sõiduki taha jäävast. Lisaks märkamatuks jääda võivatele objektidele kuvab süsteem virtuaalseid jooni, mis aitavad parkida kõige ka väiksematesse parkimiskohtadesse. Tagurpidikäigu valikul aktiveerub kaamera automaatselt.

Küljepeeglites olev lombivalgustus

Ust avades tekib maapinnale Mustangi ponikujuline valguslaik.

FordPass rakendusega saad kasutada veelgi rohkem funktsioone

FordPass rakendusega saad kasutada veelgi rohkem funktsioone

Varustustasemed

Ford Mustang
GT

Hind alates
50 700 €

Ford Mustang
MACH 1

Hind alates
62 100 €