Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Jõudlus ja omadused

Ford Puma on uue hübriid- ja elektrisõidukite ajastu kehastuseks. Uued täiustatud EcoBoost hübriidmootorid pakuvad võrreldes tavaliste bensiinimootoritega tähelepanuväärset jõudlust koos muljetavaldavalt väikese kütusekulu ja madalamate süsinikdioksiidi heitmekogustega.

Auhinnatud omadused

Puhas ei pea tähendama kompromisse. 1,0-liitrine Ford EcoBoost bensiinimootor on rahvusvahelise aasta mootori auhindade kuuekordne võitja. Ja pole ka ime. Koos 125 hj või 155 hj hübriidmootoritega saab nautida kõiki kompromissituid tulemusi, mis tavalise 1,5-liitrise mootori puhul on ootuspärased. Madalama keskmise kütusekulu ja heitmekogusega ei ole Puma mitte ainult keskkonnasõbralikum, vaid ka jooksvad kulud on väiksemad.

6-käiguline manuaalkäigukast

Puma 6-käigulise manuaalkäigukasti käiguvalik on muudetud lihtsamaks, täpsemaks ja vaiksemaks ning parandab sõidudünaamikat ja vähendab kütusekulu.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, võib see tehnoloogia mootori automaatselt välja lülitada, varustades samal ajal energiaga esitulesid, kliimaseadet, raadiot ja Ford SYNC süsteemi. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib tõesti aidata kütusekulu vähendada.

Varustustasemed

Ford Puma
Titanium

Hind alates
26 200 €

Ford Puma
ST-Line

Hind alates
26 900 €

Ford Puma
ST-Line X

Hind alates
28 400 €