Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Praktilisus

Kaasaegne eluviis nõuab sageli leidlikke ruumilahendusi ja oma klassi suurima pagasiruumiga Ford Puma on sellise mõtteviisi omaks võtnud. Stiilse ja elegantse Puma kaunis välimus on tasakaalustatud läbimõeldud funktsionaalsusega, pakkudes detailides tõelist mitmekülgsust.

Puhas ja korras

Puma pagasiruumis on asjade hoiustamiseks uuenduslik madalama põhjaga MegaBox, mis lisaks 80-liitrisele hoiuruumile mahutab vajadusel kuni 115 cm kõrguseid esemeid. MegaBoxil on veekindel kattekiht ja äravoolukork, mis muudab veega puhastamise hõlpsaks ja on ideaalne märgade jalanõude või porise spordivarustuse hoiustamiseks.

Piisavalt ruumi kõige jaoks

Olenemata valitud mudelist on Ford Pumas piisavalt ruumi. Tagaistmeid saab 60/40 ja põrandaga ühetasaseks kokku klappida, mis võimaldab kasutada senisest suuremat ruumi pagasi hoiustamiseks.

Kohanduv pagasiriiul

Puma kohanduv pagasiriiul liigub koos tagaluugiga, tehes ruumi ka suurematele esemetele.

Käed-vaba tagaluuk

KeyFree võtmega on tagaluugi avamine lihtne isegi siis, kui käed on kinni. Võtit ei pea taskust või kotist välja võtma, vaid viibuta tagumise kaitseraua keskosa all õrnalt jalga ning tagaluuk avaneb. Luuki saab avada ja sulgeda ka autos sees istudes.

Transpordid suuri esemeid?

Suuremate esemete transportimiseks saad valida katusereelingud ja/või eemaldatava veokonksu.

Varustustasemed

Ford Puma
Titanium

Hind alates
26 200 €

Ford Puma
ST-Line

Hind alates
26 900 €

Ford Puma
ST-Line X

Hind alates
28 400 €